PAULINA KULIKOWSKA

Nazywam się Paulina Kulikowska i od ponad 10 lat zajmuję się pracą z Przebudzeniem Wewnętrznym.

Posiadam tytuł Magistra Psychologii, jestem certyfikowaną nauczycielką Jogi (200hr Kundalini, 500hr Multistyle akredytowane przez Yoga Alliance oraz 100hr Yin&Aerial) oraz terapeutką SPA&Wellness. Ponadto uczestniczyłam w licznych szkoleniach i warsztatach rozwojowych.

Jestem bardzo wdzięczna moim Nauczycielom i Nauczycielkom, którzy pomogli mi otworzyć moje serce i wcielać Prawdę, m.in. Matt Kahn, Mooji, Arjuna&Chameli Ardagh, John Grey, Hyatt Park, Yogi Bhajan, Redtail Hawk i inni.

Żyję pracą z urzeczywistnianiem potencjałów. To moja pasja, powołanie i to, kim jestem 🙂

Od ponad 10 lat pracuję rozwojowo z ludźmi. Pasjonuje mnie życie pełnią życia, wydobywanie kreatywności i dzielenie się pozytywnymi wibracjami z innymi. Pracuję zarówno grupowo, jak i indywidualnie.

Stworzyłam Healing Academy – szkołę integrującą różne techniki pracy z ciałem, emocjami i świadomością. Jej celem jest jak najbardziej holistyczny i kompleksowy sposób budzenia, wydobywanie i poszerzania potencjału ludzi, z którymi pracuję. W ramach Healing Academy szkolę terapeutów i prowadzę superwizję ich sesji.

Przeprowadziłam setki warsztatów, sesji jogi i medytacji dla ponad 4000 osób w Polsce i poza jej granicami.  Uczyłam w Japonii, Indonezji (na Bali), Indiach, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Chorwacji, Turcji i Czechach.
Pracę konsultacyjną, w systemie 1-na-1, liczę w tysiącach. Moje doświadczenie pokazało mi, że nie ma jednej, uniwersalnej metody, która może być zastosowana u każdego człowieka. Dlatego też wykorzystuję różne narzędzia i wglądy by wydobywać twórcze potencjały i asystować przy poszerzaniu świadomości moich Podopiecznych.

Obecnie, w ramach pracy 1-na-1 prowadzę Odczyty z Kronik Akaszy. Z racji dużej ilości chętnych i ograniczonych zasobów czasowych, prowadzę tylko i wyłącznie osoby zainteresowane długofalową współpracą i wspólnym procesem rozwojowym w ramach Awakening Blossom Coaching.
Osoby chętne na sesje terapeutyczne prowadzone przez mój zespół pod moją superwizją zapraszam do kontaktu przez Healing Academy.

Swoją twórczością się na Youtube, Blogu oraz Warsztatach. Wszystkie aktualności zamieszczam na Facebooku oraz Instagramie. Zapraszam do śledzenia i uczestniczenia we wspaniałym Procesie Odkrywania Siebie.

with love <3