Paulina Kulikowska

Nazywam się Paulina Kulikowska i zajmuję się pracą z Przebudzeniem Wewnętrznym.
Stworzyłam Yoga of Love – autorską metodę pracy integrującą różne techniki pracy z ciałem, emocjami i świadomością do tego, by w sposób jak najbardziej holistyczny i kompleksowy pracować z poszerzaniem dobrostanu i wydobywaniem potencjału ludzi, którzy pracują tą metodą.

Posiadam tytuł Magistra Psychologii, jestem certyfikowanym nauczycielem Kundalini Jogi oraz terapeutką SPA&Wellness. Ponadto uczestniczyłam w licznych szkoleniach i warsztatach rozwojowych.

  • W 2009 zaczęłam pracę z Yage, dietowałam u rdzennych szamanów (z Kolumbii oraz Ameryki Północnej), gdzie uczyłam się metod Holistycznego Uzdrawiania i pracy ze Świętymi Roślinami Mocy. Po powrocie z Ameryki Południowej, na początku 2010 rozpoczęłam przygodę z jogą. Moim pierwszym spotkaniem była metoda Iyengara, która do tej pory jest jedną z moich ulubionych praktyk. Przeszłam przez Vinyasę, by w końcu spotkać się z mocą Kundalini Jogi. Kundalini okazała się być jedną z najpotężniejszych narzędzi transformacyjnych w moim życiu.

  • W 2011 ukończyłam 10-dniową, intensywną Vipassanę, która pogłębiła moje doświadczenie praktyki jogi, a także Mindfulness

  • W 2013 przeszłam przez Prowadzony Proces Wyzwalający, który pomógł mi przejrzeć przez iluzję Odzielnego Ja.

  • W 2014 ukończyłam Kurs Nauczycielski Kundalini Jogi, akredytowany przez International School od Kundalini Yoga. W tym samym roku ukończyłam kurs pracy na Matrycy Energetycznej (Dwupunkt)

  • W 2015 uzyskałam tytuł mgr Psychologii (specjalizacja Psychologia Kliniczna i Zdrowia) na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie.

  • W 2016 poszerzyłam swoje umiejętności o pracę w systemie ThetaHealing i OnenessHealing.

  • W 2017 roku ukończyłam Akredytowany kurs Masaży Orientalnych i Ajurwedyjskich, otrzymując tytuł Terapeuty SPA&Wellness.

Jestem bardzo wdzięczna moim Nauczycielom i Nauczycielkom, którzy pomogli mi otworzyć moje serce i wcielać Prawdę, m.in. Matt Kahn, Mooji, Arjuna&Chameli Ardagh, John Grey, Hyatt Park, Yogi Bhajan, Redtail Hawk i inni.

Poświęciłam moje życie służbie i od ponad 8 lat pracuję z urzeczywistnianiem i uwalnianiem potencjałów ludzi. Pasjonuje mnie życie pełnią życia i dzielenie się pozytywnymi wibracjami z innymi. Pracuję zarówno grupowo, jak i indywidualnie. Moja praca jest dla mnie pasją i powołaniem.

Przeprowadziłam setki warsztatów i sesji jogi dla ponad 1500 osób w Polsce i poza jej granicami.  Uczyłam w Japonii, w Indonezji (na Bali), w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Turcji i Czechach. Pracę w systemie 1-na-1 liczę już w setkach. Moje doświadczenie pokazało mi, że nie ma jednej, uniwersalnej metody, która może być zastosowana u każdego człowieka. Dlatego też wykorzystuję różne narzędzia i wglądy by poddać się miłości i asystować przy poszerzaniu świadomości moich Podopiecznych.

Dzielę się na Youtube, Warsztatach oraz zajęciach Yoga of Love. Wszystkie aktualności zamieszczam na Facebooku oraz Instagramie. Zapraszam do śledzenia i uczestniczenia we wspaniałym Procesie Odkrywania Siebie.

with love <3